Demirdöküm Adonis Kombiye Elektrik Gelmiyor

Demirdöküm Adonis kombi kullanıcıları cihazlarından memnun oldukları kadar arada bir yaşadıkları sorun karşısında mağduriyeti de yaşamaktadır. Bizler de yaşanılan her bir sorunla alakalı siz değerli Adonis kombi kullanıcılarını bilgilendirmek isteriz. Bu bakımdan da sizlere sayfalarımızla sunduğumuz bilgilerle yardımcı olmaya çalışmaktayız. Demirdöküm Adonis kombiye elektrik gelmiyor ise buna sebep ya da sebepler neler olabilir? Bu durum karşısında kullanıcı neler yapmalıdır? Sizlere açıklayalım.

adonis-kombiye-elektrik-gelmiyor

Adonis kombi ekranına elektrik gelmiyorsa bunun sebebi bellidir. Görülmeden ya da arızayı yerinde tespit etmeden elbette ki daha net bilgiler verilemez. Fakat karşımıza bu anlamda çıkan arıza durumu da elektronik karttan başkası olamaz. Elektronik kart kombinin beyni demektir. Adonis kombide mevcut olan tüm parçaların çalışması adına komutu verir ve bu komut sebebi ile parçalar çalışma sağlar. Parçalarda sorun olduğunda çalışma durumu elbette ki olmaz. Fakat Adonis kombinin ekranında elektrik yok ise bu durumda elektronik kartta bir aksam söz konusudur diyebiliriz. Nedir bu sorun diye soracak olursanız da kartı teste almadan sizlere bu konudaki net bilgileri sunamayız. Bu durumda öncelikle Adonis kombiden kart sökülür. Kart söküldükten sonra teste alınır ve arızası çıkarılır. Duruma göre tamir ya da değişim işlemi gereken ne ise yapılır. Kullanıcı her şekilde sıfır parça istiyor ise yani tamirini istemiyor ise bu durumda direk değişimi yapılır kart teste bile alınmaz. Fakat tamir yapılabilirse yapılsın diyen bir kullanıcı bir süre kadar da beklemelidir. Kartın arıza durumuna göre tamir uygulaması aynı gün ya da maksimum bir gün sonrasında yapılır ve sorun da maksimum bir gün sonrasında çözümlenmiş olur. Bu bakımdan da diyebiliriz ki kombide önemi büyük parçalardan biri olan kartın arızalanması kombinin hiçbir şekilde çalışmaması demektir.

Zaten ekrana gelmiyor ise bunun karttan kaynaklı olduğu da herkes tarafından bilinmektedir. Kartın arıza durumu voltajlardan kaynaklı da olabilir kart eskidiğinden de olabilir. Görülmeden bu anlamda net bilgiler verilemez. Bu nedenle de Adonis kombi ekranında elektrik yok ise mutlaka servis yardımı almanız gerekmektedir. Bu anlamda Demirdöküm Adonis Servisi ile görüşüp yardım almalısınız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s